O firmie

o-nasFirma GS-INWENT została stworzona przez ludzi z wiedzą i praktyką popartą wieloletnim doświadczeniem z branży instalacyjnej. Korzystając z naszych usług możecie Państwo poprawić jakość i komfort życia w waszym domu. Oferta nasza jest skierowana zarówno do inwestorów indywidualnych jak i developerów, inwestorów instytucjonalnych, architektów. Istotą naszej aktywności jest montaż mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła REKUPERACJA oraz systemów KLIMATYZACJI. Na płaszczyźnie instalacyjnej działamy od 2014 roku uświadamiając swoich klientów jak ważna jest prawidłowa wentylacja w każdym budynku.

Jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń jest kluczowym składnikiem komfortowego i zdrowego życia mieszkańca oraz ma duży wpływ na stan techniczny budynku.

Dzisiejsza technologia w zakresie wentylacji i klimatyzacji pozwala na kontrolowany przepływ wysokiej jakości powietrza oraz oszczędności energii. Rozwiązaniem nie jest bezpośrednie przewietrzanie pomieszczeń poprzez uchylanie otworów okiennych ale stosowanie dobrze dobranej i wykonanej wentylacji z odzyskiem ciepła z usuwanego, zużytego powietrza (rekuperacja).

To gwarantuje Państwu firma GS-INWENT, która zapewni kompleksową usługę w której zawierać się będzie doradztwo, projekt, dostawa urządzeń, montaż instalacji oraz usługi serwisowe.
Posiadamy w swojej ofercie klimatyzatory split i multi split: naścienne, kasetonowe, kanałowe, przypodłogowe, przysufitowe. Oferujemy również pompy ciepła, centrale rekuperacyjne, centrale wentylacyjne.

Montujemy, instalujemy i serwisujemy klimatyzację w mieszkaniach, domach, budynkach użyteczności publicznej, biurach, serwerowniach, restauracjach, aptekach, sklepach, halach magazynowych i innych pomieszczeniach.