Klimatyzacja Split

W ofercie posiadamy klimatyzatory:

Ścienne –  jest to najpopularniejszy typ klimatyzatora, który doskonale wkomponowuje się w wystrój wnętrza dzięki swojej prostej i niewielkiej obudowie. Urządzenia te charakteryzują się doskonałym stosunkiem ceny do wydajności, energooszczędności oraz komfortową i cichą pracą. Urządzenia te są wypełnione ekologicznymi czynnikami chłodniczymi i wyposażone w moduł WiFi który umożliwa sterowanie z podręcznych urządzeń peryferujnych (smartfon, tablet itp.)

Kasetonowe – to urządzenia instalowane w sufitach podwieszonych lub zabudowach GK. Charakteryzują się czterostronnym nawiewem które w równomierny sposób dystrybuuje klimatyzowane powietrze po pomieszczeniu. Wbudowane żaluzje sprawiają, że obsługa urządzenia jest bardziej precyzyjna co daje większy komfort użytkownikowi. Klimatyzatory kasetonowe są najczęściej montowane w budynkach użyteczności publicznej – restauracjach, kawiarniach, biurach, salach konferencyjnych, sklepach w galeriach handlowych, przychodniach.

Kanałowe – to urządzenia idealne dla dużych powierzchni oraz takich o skomplikowanym układzie. Montuje się je w przestrzeni międzysufitowej, zapewniają swobodny przepływ powietrza i nie zaburzają estetyki wnętrza elementami instalacji (rury, przewody elektryczne itp.). Charakteryzują się też bardzo cichą pracą, ponieważ urządzenie jest poza pomieszczeniem które je obsługuje.